The Walking Dead 9.Sezon Şubatta Başlıyor

0
339
views

2010 yılından günümüze kadar geçen sürede heyecanla takip edilmeye devam edilen The Walking Dead dizisinin 9. sezonu Şubat ayında başlıyor.

8. sezonun tamamlanması ile birlikte reyting noktasında düşüş yaşamaya başlayan The Walking Dead dizisinde yeni bir plan ile dizinin 9. sezonunda zaman atlaması yapıldığı görülüyor. Bu planlama ile birlikte yaşayan ölülerin ele geçirdiği dünyada hayat mücadelesi veren bir grup insanın öyküsünü anlatan The Walking Dead dizisinin 9. sezonunun yayın tarihi de belli oldu.

8. sezonda yaşanan ciddi reyting kaybı sonrasında The Walking Dead, 9. sezon için 10 Şubat’ta tekrar izleyicilerle bir araya gelecek. Yapılan zaman atlaması ile birlikte aradan geçen zaman içerisinde Rick Grimes tarzını değiştirirken artık oğlu Carl’ın kaybını da kabullenmeye başlıyor. Öte yandan 9. sezonda sağlanan yeni hikayede kullanılabilir kaynaklar ciddi oranda azalma gösteriyor. Buna bağlı olarak artık araba kullanımı için yeterli benzin bulunmadığından dolayı yeni sezon hikayesi sırasında at arabaları ile ulaşım sağlanıyor.

The Walking Dead 9. Sezon Fragmanı

Geçtiğimiz günlerde yayınlanan 9. sezon fragmanı ile seyirciler yeni bölümlerin yayınlanmasını heyecanla bekliyor. Özellikle bu sezon yıllardır beklenen kötü adamların gelişinin görülebileceği söyleniyor.

Fragmana bağlı olarak da yapılan yorumlar sayesinde fısıldayanlar, zombilere karışmak için artık ölülerin yüzlerini takmaya başlıyorlar. Dizinin 9. sezonu için insanlar yeni bir medeniyetin öncülüğünü gerçekleştirirken, seyirciler bu tarihsel döneme tanıklık etme imkanı bulacak.

The Walking Dead Twitter hesabı üzerinden yapılan 10 saniyelik paylaşımlar sayesinde de dizinin yeni kötülerine yakından bakma imkanı bulabiliyorsunuz. Bu tanıtımlar arasında Alfa karakterini ön plana çıkartan tanıtım sayesinde Samantha Morton tarafından canlandırılan bu karakterin The Whisperers grubunun lideri olduğu da biliniyor.

The Walking Dead dizisi Frank Darabont tarafından geliştirilen bir Amerikan hikayesi olarak Robert Kirkman, Tony Moore ve Charlie Adlard tarafından yaratılan aynı isimli çizgi romana dayanarak hazırlanıyor. Dizinin başrollerinde Andrew Lincoln ve 9. sezon için Samantha Morton yer alırken, dizi Amerikan AMC kanalında yayınlanıyor.

Önceki İçerik2018 Yılı Akıllı Telefon Satış Rakamları
Sonraki İçerikMerakla Beklenen Peaky Blinders’ın 5. Sezonu Ne Zaman Yayınlanacak?
12 yaşında okul dergisinde yazmam ile başlayan yazarlık ve editörlük yolculuğum üniversite yıllarında profesyonel halini almış bulunuyor. 2012 Ocak ayından bu yana yazarlık yapmaktayım. İki blog bir kitap ve ikisi basılı olmak üzere iki dergide yazarlık yaptım.Özellikle alanım olan teknoloji ve bilim üzerine yazmaktan keyif alsam da konularımın dışında da toplam 100'e yakın içerik ürettim. Ayrıca ekip yöneticisi ve birim editörü olarak çalışmalar yaptım.
TEILEN

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here