Samsun Katlanabilir Ekranlı Telefonlar

0
100
views

Samsung 2019 yılında katlanabilir telefon çıkarmayı planlıyor.

Samsung 2019 yılında katlanabilir ekranlı ileri teknoloji ürünü akıllı telefon modellerinde ısrarlı davranıyor. Samsung katlanabilir telefonların 3 kamera ile donatılması beklentiler arasında. Ayrıca katlanabilen ekran 7,3 inç esnek ekran olacak.  Telefon modelinin kasasının da gümüş renkte olması bekleniyor. Tüm bu söylentiler ve firmanın CMIIT sertifikası alması ile başladı. Bu modelde Samsung 512 GB dahili depolama alanı kullanacak, SM-F900 olarak adlandırılan bu modelde çift SIM kart bulunacak.  Kapaktaki ekran 840 x 1960 piksel çözünürlükte olacak ve büyük katlanan ekranı ise 1536 x 1960 p olacak. Ekran Infinity Flex teknolojisine sahip olacak. Ancak telefonda kullanılacak 3 farklı kameranın piksel çözünürlükleri hakkında henüz detaylı bilgi yok.

Samsung Neden Katlanabilir Telefonlarda Israrlı Davranıyor?

Samsung, geleceğin teknolojilerini üreten bir firma ve büyük bir vizyona sahip. Gelecekte bu tür esnek telefonların daha verimli olacağını düşünüyor. Ancak sorun şu ki belli sayıda bir katlanma sayısından sonra ekranın deforme olma ihtimali var. Bu periyodu arttırma çabaları iyi sonuçlar veriyor. Samsung yine en iyisini yapmaya çalışıyor. Firmanın katlanabilir ekranları vurgulamasının bir diğer nedeni daha geniş boyutlarda ekranları hizmete sunmaktır.

Samsun Katlanabilir Model fiyatı

Samsun Katlanabilir Model fiyatı 1.945 dolar olarak belirlenebilir, bu konuyu yakından takip eden global teknoloji sitelerinin verdikleri haberlerde editörler, fiyat konusunda bu rakamda birleşiyorlar. Yine de Samsung piyasanın durumuna göre karar değiştirebilir.

Önceki İçerikTeknoloji Diyabeti Önleyecek
Sonraki İçerikİntel AMD’yi Alacak mı?
12 yaşında okul dergisinde yazmam ile başlayan yazarlık ve editörlük yolculuğum üniversite yıllarında profesyonel halini almış bulunuyor. 2012 Ocak ayından bu yana yazarlık yapmaktayım. İki blog bir kitap ve ikisi basılı olmak üzere iki dergide yazarlık yaptım.Özellikle alanım olan teknoloji ve bilim üzerine yazmaktan keyif alsam da konularımın dışında da toplam 100'e yakın içerik ürettim. Ayrıca ekip yöneticisi ve birim editörü olarak çalışmalar yaptım.
TEILEN

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here