Motorola G7 Plus’ın Görüntüleri Sızdı

0
107
views

Motorola akıllı telefonlar ile dünya telefon piyasasına dönüş gerçekleştirirken, Şubat ayında tanıtılacak G7 serisi için görüntüler internete sızdı.

Bir zamanların dünya telefon devirlerinden biri olan Motorola, son yıllarda akıllı telefon üretimleri ile tekrar gündeme gelmeye başlıyor. Özellikle Şubat ayının 7’sinde tanıtımı gerçekleştirilecek G7 serisi akıllı telefonlar için hazırlık çalışmalarını sürdürürken, telefon ile ilgili görüntüler internette hızlı bir şekilde yayılmaya başladı.

Bilhassa ekran ve kamera özellikleri konusunda ilgi çekici bir konuma sahip olan G7 telefonda 6.2 inç gibi büyük bir ekran yer alıyor. Moto G7 Plus modeli ile satışa sunulacak olan bu telefonda ekranda bir su damlası ile birlikte cihaz size teslim ediliyor. Telefonun arka kısmında Motorola logosu altında parmak izi okuyucusu yer alıyor. Özellikle telefonda kamera konusunda arka kısımda 16 MP ana kamera ve 5 MP derinlik algılayıcı kamera ile birlikte çift kamera yer alıyor.

Telefonda RAM ve işlemci konusunda 4 GB veya 6 GB şeklinde iki farklı alternatif yer alırken, işlemci konusunda da Snapdragon 636 yonga seti yer alıyor. Qualcomm tarafından orta seviyelerdeki akıllı cihazlar için üretilmiş olan Snapdragon 636 yonga seti ile birlikte telefonda ram oranlarının ortalama seviyede bulunması hız açısından yeterli olacak gibi görünüyor. Ayrıca telefonda sabit kapasite olarak 64 GB depolama alanı yer alıyor.

Moto G7 7 Şubat’ta Tanıtılacak

Ekran üzerinde veya telefonun arka kısmında herhangi bir fiziksel tuş bulunmayan cihazda ince bir çerçeve yer alması da cezbeden noktalar arasında gösteriliyor. Ekran alanının daha geniş bir yapıya sahip olması ile birlikte ince çerçeve kendini çok daha rahat bir şekilde gösterebiliyor.

Motorola tarafından telefonun fiyatı ile ilgili henüz paylaşılan bir bilgi olmasa dahi yaklaşık olarak Türkiye piyasasında da telefonun 350 dolar gibi bir fiyat etiketiyle satışa sunulacağı tahmin ediliyor. Net olarak 7 Şubat tarihinde fiyat bilgisi ve telefonla ilgili diğer ayrıntıların öğrenilmesi mümkün olacak. Motorola bu gibi yeni model telefonlarıyla akıllı telefon piyasasında yer almayı sürdürerek, yeniden eski günlerine ulaşmayı hedefliyor.

Önceki İçerikiPhone Kullanıcıları Dinleniyor Olabilir
Sonraki İçerikSamsung Akıllı Telefonlarda 1 TB Depolama Devri
12 yaşında okul dergisinde yazmam ile başlayan yazarlık ve editörlük yolculuğum üniversite yıllarında profesyonel halini almış bulunuyor. 2012 Ocak ayından bu yana yazarlık yapmaktayım. İki blog bir kitap ve ikisi basılı olmak üzere iki dergide yazarlık yaptım.Özellikle alanım olan teknoloji ve bilim üzerine yazmaktan keyif alsam da konularımın dışında da toplam 100'e yakın içerik ürettim. Ayrıca ekip yöneticisi ve birim editörü olarak çalışmalar yaptım.
TEILEN

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here