Meizzu İlginç bir Telefon Üretti

0
139
views

Meizzu konektörleri olmayan yeni nesil ilginç bir telefon modeli üretti, genelde tüm telefonlarda SIM yuvaları ek micro SD yuvaları ve ses jack yuvaları bulunmakta ama bu model farklı bir konsept içeriyor.  Sadece kablosuz şarj ile satışa sunulan telefonun teknik özellikleri ise şöyle sıralanıyor.

Meizzu  Telefon Teknik Özellikleri

 e-SIM özelliğine sahip bu telefon, dünyada bazı mobil operatörlerini desteklemiyor. Parmak izi tarayıcısı klasik yerde değil, tarayıcısı hemen ekranın alt kısmında yer alıyor.  Hoparlörü ise piezzo elektrik tekniğini kullanıyor.  18 Watt kablosuz olarak şarj imkanına sahip olan bu telefon, Qualcomm SnapDragon 845 yani en iyi işlemciyi kullanıyor. 6 inç ekranı tamamen Amoled özellikte ve ek olarak dijital fotoğraf makinelerine taş çıkartacak kadar yüksek çözünürlükte 20+12 MP kameralar taşıyor.

Yeni Bir Konsept

Hep farklı ürünler ortaya koymak böylece pastadan en büyük payı almak için yarışan telefon üreticilerinin bu değişik çıkışları kullanıcıların lehine gibi görünüyor. Şirket ilk defa ek giriş çıkışlar içermeyen tamamen sade bir telefon modelini, en iyi donanımları ekleyerek üretti. Tek bir kablo girişinin olmadığı telefonun şarjı ise uzaktan kablosuz olacak. Farklı ülkelerde bazı mobil operatörlerini desteklememesi bir sorun olarak görülüyor.  Fiyatı hakkında henüz bir bilgi bulunmayan Meizzu Zero modelini merakla bekliyoruz.

Önceki İçerikAndroid’i Bulan Adam Telefon Üretti
Sonraki İçerikAndroid Skype Güncellemesi Gerçekleşti
Çanakkale'de yaşıyorum. Yerel haber sitem de var. Lise yıllarından bu zamana kadar sürekli yazıyorum. Bildiğim konular hakkında güncel yazılar yazıyorum. Ekonomi, teknoloji ve bilim hakkında makale yazıyorum.
TEILEN

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here