Hakkımızda | Teknobeyin

Hakkımızda

Teknobeyin, 25 Ocak 2019 yılı itibariyle faaliyete girmiş bir site olarak, hem dünyadan hem de Türkiye’den teknoloji haberlerini size ulaştırmak için kuruldu. Teknobeyin sayesinde Android ve iOS işletim sistemleri, akıllı telefonlar, oyun konsolları ve yeni teknolojiler hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Soft bir anlatım dili ile keyifle okuyabileceğiniz haber niteliğinde blog yazıları sayesinde her yenilikten haberdar olabilirsiniz.

Az ama öz olarak profesyonel bir ekip ile kurulan Teknobeyin ile her gün güncellenen haberleri ve paylaşımları ilgi ile takip edebilirsiniz. Sayfada sadece son teknoloji yeni cihazlar ve akıllı telefonlar değil aynı zamanda yeni oyunlar, yeni yabancı diziler ve popüler müzikler hakkında da en güncel ve ilgi çekici haberleri bulabilirsiniz.

Samimi, eğlenceli, bilgi odaklı ve güncel bir sayfa olarak Teknobeyin, ister genç ister yetişkin herkesin istediğiniz bulabileceği bir teknoloji sayfası olarak her geçen gün daha aktif bir yapıya kavuşuyor. İstediğiniz her ana her konuda tarafsız ve araştırma ruhu ile hareket eden bir teknoloji platformu olarak, özverili yazar kadrosunun hazırladığı içeriklere rahatça ulaşabiliyorsunuz.

Teknobeyin, her zaman ziyaretçilerin en çok ilgi duyduğu teknoloji konularını ön planda tutarak yayın çizgisini belirler. Bu alanda yayınlanan tüm videolar, görseller ve metinler güncel içerikleri ile birlikte sunulur.

Teknobeyin ekibi ile info@ teknobeyin.net adresi sayesinde iletişime geçebilirsiniz. Kapsamlı iletişim için künye ve iletişim sayfalarını kullanabilirsiniz.