Eğitime Çağın Ötesinden Bir Bakış: Bilginç | Teknobeyin

Eğitime Çağın Ötesinden Bir Bakış: Bilginç

Adresimiz üzerinden farklı web sitelerinin reklamını yapmıyoruz. Bu durumun tek istisnası; bir firma yada bir internet sitesi reklamının yapılmasını gerektirecek kadar başarılıysa biz kendi kendimize onu övmeye başlıyoruz. Bu hafta Bilginc IT Academy ile ilgili dilim döndüğünce birkaç konu başlığına değinmeye çalışacağım. Aynı zamanda nedir? Ne değildir? Gibi soruların cevaplarına da yer vereceğiz…

Bilginc Nedir – Neden Tercih Edilmelidir

Söz konusu olan online eğitimler olduğunda ne yazık ki başvuracağımız çok fazla adres bulunmamaktadır. Bütünüyle vendor eğitimleri ve it eğitimleri söz konusu olduğunda da bilginç adresi dışında internette birkaç farklı adres daha ön plana çıkar. Oysa ki günümüzde tüm konu başlıklarında yüzlerce farklı alternatifimiz bulunmasına rağmen son derece zor bir konu başlığında ilk akla gelen adres olmanın da farklı bir gururu olsa gerek diye düşünüyorum. İnternet üzerinde faaliyet gösteren Big Data, Cloud, JAVA, Proje Yönetimi gibi konu başlıklarında yetkili eğitim merkezi olması nedeniyle aktif bir şekilde destek alınabilmektedir.

CISSP Eğitiminde Kalite

Bazı eğitimlerde iyi eğitmen bulmanın ne kadar zor olduğunu söz konusu olan cissp eğitimi olduğunda daha ne bir şekilde görmemiz mümkün oluyor. Bu durumun temel nedeni ise sertifikalı profesyonel ve iş bilen insanların çoğunlukla eğitim özelliğinden yana tercihlerini kullanmıyor olmalarıdır. Oysa ki Bilginc akademi de bu problem çözülmüş durumda…

Erişim kontrol ve yazılım geliştirme güvenliğinin yanı sıra güvenlik mimarisi ve şifreleme eğitimlerinin üst düzey başarılı olduğunu söylersem yanlış olmayacaktır. Bir sistem yöneticisi olarak kendimi eksik gördüğüm tüm konu başlıklarında detaylı bir şekilde eğitim aldığım için son derece mutlu olduğumu söyleyebilirim.

Aslına bakarsanız bu durumun bir reklam olmadığının anlaşılması için Bilginç adresinin olumsuz özelliklerine de yer vermek isterdim ama şimdilik benim gözüme çarpan herhangi bir eksi yanlarının olmadığının da altını özellikle çizmek isterim.

Sql Eğitimleri Söz Konusu Olduğunda

Veritabanı ile ilgili eğitimlerin konusu açıldığında kendimi biraz şanslı görmekteyim. Zira bu işin başından bu yana farklı kişilerden eğitim alarak belirli bir olgunluğa eriştiğim için ilk bakışta kim bilgi sahibi kim gereksiz konulara değiniyor anlayabilirim. Farklı bir şekilde sql eğitimleri konusunda ön plana çıkan tüm seçenekleri değerlendirmeye çalışsam da önceliğimin benimle beraber çalışan arkadaşlarımın da derinlemesine bu eğitimleri almasını isterim.

Bilginc adresi bu işi gerçekten çok başarılı bir şekilde yapmaktadır. İsmini vermek istemediğim pek çok eğitmenin verdiği eğitimlerin yanı sıra en baştan yada orta seviye başlangıçtan itibaren üst düzey bilgilendirme yapıldığını görmek mümkün olmaktadır. Bu özelliklerini bir kenara bırakacak olursak sql eğitimleri söz konusu olduğunda son derece başarılı adımlar atıldığını görmek mümkün olmaktadır.

Bilginc adresini ziyaret ederek eğitimlerin şekillerine ve özelliklerine de göz atmanız mümkün olmaktadır. Yazımın sonunda bu eğitimler hakkında oldukça detaylı bir bilgilendirme yazısı yazmaya çalışacağım…

Yeni Hedefim: Vmware Eğitimi

Aslına bakarsnız bu yazıyı yazma amacım biraz da vmware eğitimi bilgi sahibi olmak isteyenleri yönlendirmekti. İnternette yer alan eğitimlerin büyük bir çoğunluğu mevcut bilginin üzerine bir şeylerin eklenebileceği konu başlıkları ile ortaya çıkmakta…

Aynı durum tabi ki vmware eğitimi gibi konu başlıkları olduğunda biraz daha farklı bir yol ayrımına girebiliyor. Hem kaliteli eğitimci eksikliği hem de eğitim zamanlarının iyi planlanmaması gibi durumlar nedeniyle bu eğitimleri iyi alan kişiler genellikle yurt dışında bulunan kamplara katılarak bilgi sahibi oluyorlar.

Oysa ki ülkemizde de bilginc adresi gibi oldukça kaliteli bir adres bulunmaktadır. Söz konusu sistem güvenliği, veritabanı gibi konu başlıkları olduğunda sadece bir tık uzağınızda bulunan bu adresi ziyaret ederek son derece başarılı bir eğitim almanız mümkün olacaktır.

Zaman içerisinde bu sistemin ve bilginc kalitesinin ne kadar başarılı bir şekilde işlediğini sizler de kendi gözlerinizle görebilirsiniz. Bu adreslerin son derece farklı ve ayrıcalıklı olduğunun birkez daha altını çizmek isterim.

Farklı Olan Nedir?

Kaliteli olan eğitimin kendisidir! Bu benim adreslerinde karşılaştığım en net bilgi oldu. Üstelik bilgi ne kadar önemli olursa olsun bunu aktaran bir eğitmen yoksa yada eğitmen aktarmanın tüm yollarına hakim değilse işte bu anda bir sorun ortaya çıktı diyebiliriz.

Bilginc adresi tüm bu sorunları geride bırakmak için biçilmiş kaftandır. Sınıfta eğitim, müşteri yerinde eğitim ve canlı sanal sınıf seçeneklerini sunarak uygun eğitime son derece kolay bir şekilde ulaşmanızı amaçlamaktalar.

Üstelik fiyatlandırma konusunda yardımcı oldukları için eğitimin kalitesini fiyatı ile de ön plana çıkaran yurt dışı eğitimlerinden birkaç adım ayrılmayı başarıyorlar. İnternet sitelerini ziyaret ettiğiniz zaman neyi kast ettiğimi daha net bir şekilde anlayabilirsiniz.

Kaliteli olanın parmaklarınızın ucunda olduğunu unutmayınız. Sizlerden aldığımız güç ile her geçen gün farklı bir eğitim, bilgi yada yenilik ile ilgili haberleri yazmaya devam edeceğiz. Bizi takip edebilirsiniz. Mutlu haftalar…

Yorum yapın