Android’i Bulan Adam Telefon Üretti

0
114
views

Android bu gün milyarlarca akıllı telefonların ve tabletlerin işleyişini sağlayan bir sistem ve bu sistemin kurucusu olan Andy Rubin geçenlerde yeni bir akıllı telefon üreteceğini belirtmişti. Bu adamı ve telefonunu özel kılan bir şey var ki; Andy Rubbin Android işletim sistemini oluşturan adam  ve onun üreteceği telefon da diğerlerinden üstün olacak. Geçen yılın ağustos ayında Essential Phone isimli telefonunu piyasaya sürmüştü ve kendisinden beklenen yoğun ilgiyi göremedi. Telefonun satışı geçen yıl durduruldu. Ama Andy vazgeçecek bir adam değil.

 Hepimiz Android telefonları kullanabilmeyi ona borçluyuz. Bu nedenle biraz daha güvenmemiz gerekiyor. Andy bu kez farklı bir şey ortaya attı ve yeni bir telefon daha üreteceğini ifade etti. Söylediğine göre, yeni Essential Phone, ses komutlarını kullanacak bir yazılım barındıracak. Dahası randevularınız için rezervasyonu otomatik yapacak. Telefon sahibi hiçbir şey yapmadan bu özellikleri kullanabilecek.  Elektronik postalara cevap verecek olan telefon, dilerseniz sizin yerinize sizin ayarladığınız zamanlarda belli kimselere e- posta gönderebilecek.

Önceki İçerikRealme U1 Özellikleri
Sonraki İçerikMeizzu İlginç bir Telefon Üretti
12 yaşında okul dergisinde yazmam ile başlayan yazarlık ve editörlük yolculuğum üniversite yıllarında profesyonel halini almış bulunuyor. 2012 Ocak ayından bu yana yazarlık yapmaktayım. İki blog bir kitap ve ikisi basılı olmak üzere iki dergide yazarlık yaptım.Özellikle alanım olan teknoloji ve bilim üzerine yazmaktan keyif alsam da konularımın dışında da toplam 100'e yakın içerik ürettim. Ayrıca ekip yöneticisi ve birim editörü olarak çalışmalar yaptım.
TEILEN

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here