Android Q’da Uygulamaların Eski Sürümüne Geri Dönebileceğiz

0
93
views

Uygulamalara gelen güncellemeler hata düzeltmeleri,yeni özellikler veya arayüz değişikliği getirebiliyor fakat bazen kullandığımız uygulamanın son sürümünü beğenmiyor ve eski sürüme geri dönmek isteyebiliyoruz.Size güzel bir haberimiz var.Yüksek bir olasılıkla, Android Q yazlımında uygulamaların eski sürümlerine dönebileceğiz.

İnternetten eski uygulama sürümü aramaya son

Bazen bir geliştirici, hatalı bir güncelleme sunar, güncelleme otomatik olarak yüklenir veya siz manuel olarak indirirsiniz.Geliştiricinin hızlı bir şekilde düzeltme yapması gerekir ve kullanıcının bir güncelleme yayınlanıncaya kadar uygulamayı kullanmayı bırakması,uygulamayı kaldırması veya eski bir sürümünü yüklemesi gerekir. Şu ana kadar bir uygulamanın eski sürümüne dönmek için ilk olarak uygulamayı cihazımızdan silmek ve internet üzerinden önceki sürümlerin bir APK dosyasını bulmamız lazımdı. 

Google’ın, kullanıcılarına uygulamaları eski bir sürüme geri dönmelerine izin verip vermeyeceğinden kesin olmasa da, Geliştiriciler tarafından Android Q’da bunun mümkün olabileceğini gösteren birkaç izin ve komut dosyası bulundu.

Önceki İçerikAkıllı Telefonlar Canon İçin En Büyük Zarar
Sonraki İçerik2019 Yılı İçerisinde iPhone’lara İndirim Yapılacak
Lisans ve yüksek lisansımı Uluslararası İlişkiler ana bilim dalında yaptım, okumak ve yazmak benim için bir yaşam şekli.Özellikle teknoloji, tarih, tiyatro, yabancı dizi üzerine içerik ya da makale yazmayı seviyorum ve bu konular dahil pek çok konuda düşünce üretebileceğimi düşünüyorum.
TEILEN

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here