2019 Yılında 3 Kameralı iPhone Sürprizi

0
95
views

Birçok farklı kaynak üzerinde belirtildiği üzere 2019 yılında yeni iPhone modeli için üç kameralı model sürpriz bir şekilde sunulabilir.

Her yıl Eylül ayında düzenlenen etkinlikler ile birlikte yeni iPhone modelleri kullanıcılara tanıtılırken, 2019 yılında yapılacak tanıtımlar sayesinde çok daha büyük bir sürprizin ön plana çıkması bekleniyor. Yeni iPhone modelleri ile ilgili bu sürprizin çok büyük bir ihtimal ile 3 kameralı bir iPhone modeli içermesi de rivayetler arasında gösteriliyor.

Uluslararası basın organları tarafından yapılan haberlerde de görüldüğü üzere 2019 yılında 3 kameralı bir iPhone modelinin kullanıcılara ulaşabileceği düşünülüyor. 2019 yılında çıkarılması beklenen iPhone modellerinde yeni bir özellik olarak iPhone X, iPhone XS, iPhone XS Max ve iPhone XR modellerinden bir eklenti yer aldığı görülüyor. Bu modellerin ön kameralarında Face ID için kullanılan 3D kamera özelliğinin yeni telefonların ana kamerasında da kullanılacağı belirtiliyor. Bu sayede kullanılacak 3D kamera ile birlikte yeni iPhone modellerinde kamera uzaklıkları ölçümü yapılabilecek.

Merakla Beklenen 3 Yeni Model

2019 yılı için hayatımıza girecek 3 yeni iPhone modelinde, 3D kameranın arka planda da kullanılması ile bu özelliğin artırılmış gerçeklik uygulamalarında aktif kullanım sunması bekleniyor. Bu yıl içerisinde çıkarılacak bu üç yeni modelin özellikle iPhone XS, XS Max ve XR modellerinin yerine satışa sunulması tahmin ediliyor. Özellikle bu modellerde daha yüksek bir işlemci ve daha stabil bir yazılım için güncellemeler de yer alacak.

Şu an en yüksek modellerden birini oluşturan iPhone XS MAX modelinin yerine geçmesi düşünülen en yüksek fiyatlı iPhone modelinin ise arka kısmında 3 kamera sahibi olması bekleniyor. Bu model için yaklaşık 1100 dolar gibi bir fiyat etiketi tahmin edilirken, bahsedilen 3 kameranın ise başarılı bir yakınlaştırma özelliği göstermesi tahmin ediliyor.

XR modeli yerine geçecek yeni versiyonun ise benzer şekilde LCD ekrana sahip olması ve arka tarafında çift kamera bulundurması tahmin ediliyor. Son olarak XS modelinin yerine geçecek yeni iPhone modelinin ise benzer özellikler göstermesi ve yaklaşık 1000 dolar gibi bir fiyat etiketine sahip olması beklenirken, OLED ekran ve arka kısımda çift kamera sahibi olacak.

Önceki İçerikMiuiPro Stable Rom / Haftalık Rom
Sonraki İçerikiTunes Artık Eski iOS Sürümlerini Yüklemeye İzin Vermeyecek
Lisans ve yüksek lisansımı Uluslararası İlişkiler ana bilim dalında yaptım, okumak ve yazmak benim için bir yaşam şekli.Özellikle teknoloji, tarih, tiyatro, yabancı dizi üzerine içerik ya da makale yazmayı seviyorum ve bu konular dahil pek çok konuda düşünce üretebileceğimi düşünüyorum.
TEILEN

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here